Więcej
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Oszukowi mafia zdemolowała tauzena. Teraz czekać az kiedyś zajmie sie tym prokuratura i ktos wyładuje w kryminale . Ryje zniszczyły co sie da
@pardonsik Już nie zajmie się bo sprawa została umorzona po śmierci byłego prezia
już oceniałe(a)ś
0
0
Na samym Dolnym Tysiącleciu są co najmniej 3 szkoły i 4 żłobki.
już oceniałe(a)ś
3
0
Katowice miały szczęście do dobrych architektów: za Kajzera, przed II wojną i po wojnie. Po odnowieniu kamienic będzie to piękne miasto, mimo, że nie ma tu średniowiecznych zabytków.
już oceniałe(a)ś
1
0
Wreszcie ktoś zaczyna doceniać śląskie inwestycje z lat 70 tych i 80tych. Doceniam podróżując po Warszawie, która nie zmieniła się od czasów Stefana Karwowskiego. Katowice to inny świat : autostrady, gierkówka,tunel pod rondem i perełki architektoniczne prezentowane na fotkach.
już oceniałe(a)ś
1
0
Teraz zachwyt nad dziełami Buszki i nazywanie Tysiąclecia perełką, ale jakoś wam to nie przeszkadzało wpier...lić tam koszmarnych, topornych klocków, burzących cały ten wychwalany ład. Wtedy nikt o Buszko nie myśła, tylko ile kasy pod stołem, wpłynie, i jakie posadki czekają na sołtysa po skoczeniu kadencji. Może sami powiecie, jakbyście nazwali takich dupków w UM, którzy wydali pozwolenie na zniszczenie tego dzieła? Hm...? Tak na marginesie, wypadałoby pokazać aktualne zdjęcia Tysiąlecia, a nie sprzed "stu" lat. No pokazcie, co Uszok z ekipą zrobili ztego Buszkowego dzieła...!
@art_102 Kto nie mieszka tutaj może uważać Tysiąclecie za "perełkę". Projektanci dokładnie sknocili bloki, z głupiej oszczędności windy zatrzymują się co 2 a nawet 3 piętra. A to co teraz dzieje się z zabudową developerską przechodzi ludzkie pojęcie - CIASNOTA !!!
już oceniałe(a)ś
0
0