Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza przekonuje, że wiele dobrego już w Zabrzu zostało zrobione i należy z tego wyciągać odpowiednie wnioski na przyszłość. Włodarze miast dyskutowali podczas wtorkowego panelu 'Miasta atrakcyjne' w ramach Europejskiego Kongresu Gospodarczego.
Więcej
  Komentarze
  Najbardziej udał się w Zabrzu stadion. Poza tym nic.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Kontynuacja : policja zabrska urządza łapanki na ulicy Franciszkańskiej na osoby starsze, niepełnosprawne ,
  po chamsku biega za mieszkańcami przechodzacymi przez ulicę , kierując się do apteki , na pocztę z pominięciem , odległego o 40 metrów przejścia dla pieszch. Inżynieromatołki z UM Zabrze ustanawiają miejsce parkingowe z kopertą (d. niepełnosprawnych po przeciwległej wobec apteki, poczty, stronie ulicy stronie . Chyba w "zmowie" z policją ,aby ta mogła kasować mandaty od seniorów. Listy do Prezydentki, uwagi składane paradnej straży prezydenckiej ( podobno miejskiej ?) pozostaja bez odpowiedzi.
  szlag mnie trafia , kiedy czytam powyższe wypowiedzi . Mańka - Szulik doprowadziła miasto Zabrze, w którym mieszkam ponad 50 lat, do ruiny . Osiedle Kotarbińskiego, Kopernika -totalna degrengolada , ruina ulic, zieleni , chaos parkingowy, blokada dróg pieszych, blokada dojść i przejść do przystanków, do centrum usługowego ( wspomniana już - apteka, poczta, sklepy , nawet do kościoła Franciszkanów trudno dotrzeć osobom niepełnosprawnym. Wszystko za sprawą bezprawia jednego deweloppera, jego poczucia bezkarności opartej na prezydenckim przyzwoleniu , osobistym !!, p. Mańki - Szulik!!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Prezydentka Zabrza szydzi sobie z nas, mieszkańców tego miasta ! Zabrze , pod rządami tej Pani stało się własnością dewelopperów, którzy , budując ,robią , bezprawnie, co tylko im się ubzdurzy , kpiąc z mieszkańców a Mańka - Szulik ( na klatkach widzę ogłoszenia - Mańka - Szuler ??!!). Nie reaguje na skargi mieszkańców, urzędnicy Jej podlegli np. z wydziałów gospodarki przestrzennej , budownictwa ignorują skargi mieszkańców na łamanie prawa. Zabrze , zarządzane przez nauczycielkę stało się , chyba największym śmietnikiem na Śląsku ( os. Kotarbińskiego , Kopernika , okolice przylegające do Śl. C. Ch S - reprezentacyjne dla miasta ( Nocznickiego , Cieszyńska - to wielkie śmietnisko!! .
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  `