PiS po raz pierwszy w historii objął władzę w sejmiku śląskim. Wszystko za sprawą jednego radnego Koalicji Obywatelskiej, o którym mówi dziś cała Polska.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Ten cały Kałuża to chyba na Śląsku do końca życia jest spalony. No ale jak ktoś ma nazwisko kojarzące się z rynsztokiem to czego można oczekiwać. Nie chcę być wredny ale chyba coś jest na rzeczy.
  Ciekawe jak może teraz chodzić po ulicach Żor i patrzyć ludziom w oczy,
  Podejrzewam, że prędko się wyprowadzi do innego miasta bo ludzie będą spluwać mu pod nogi jak go zobaczą.
  Po Śląsku za przeproszeniem takich ludzi nazywają ciul.
  Ale już Cezar Wespazjan otwierając płatne wychodki w Rzymie powiedział pecunia non olet - pieniądze nie śmierdzą. Chciałbym, żeby się nimi udławił -oczywiście tłusty pan Wojtuś a nie Wespazjan :)
  już oceniałe(a)ś
  14
  1
  Oto list jaki zamierzam mu wysłać.

  Żory 23 11 2018
  Wojciechu Kałużo ! Od kilku dni zastanawiam się jak pozbyć się tego niesmaku, poczucia doznanego oszustwa i okradzenia jaki stał się moim udziałem z twojej przyczyny. Wątpię byś dalej tą moją dysertację zechciał przeczytać a może nawet w ogóle nie zniżysz się do przeczytania listu od jakiegoś szeregowego i niepotrzebnego już kmiotka, który ci zaufał i oddał na ciebie głos. Powiedziałeś że liczysz na to że ludzie zrozumieją twój krok. Na to nie licz. Ja, i mam nadzieję że zdecydowana większość tych ok. 25 tys. wyborców którzy na ciebie głosowali nigdy ci twojej wolty nie wybaczy. Jeśli tak ci się podobał program PiS należało startować z ich listy a nie oszukiwać wyborców że odpowiada ci program KO z naczelnym hasłem tego ugrupowania - odsunąć PiS od władzy. Ty oszukałeś mnie i 25 tys. innych ludzi, ukradłeś nasze głosy i zaniosłeś je do PiS. Konkluzja - jesteś oszustem i złodziejem. Gdybyś miał odrobinę honoru zrzekłbyś się mandatu i przeprosił. Jestem pewny że tego nie zrobisz i będziesz bez wyrzutów sumienia korzystał z profitów jakie ci PiS zaproponował. Jak się nazywa człowiek który się sprzedaje wiesz bardzo dobrze ale gdybyś miał jakiekolwiek wątpliwości wyjaśniam, to włoskie słowo oznaczające zakręt. Zastanawiam się jak twoi najbliżsi się z tobą czują i co o tobie sądzą, ja nie byłbym w stanie z takim człowiekiem przebywać pod jednym dachem ani podać mu ręki. Nie łudzę się że ten list cokolwiek cię obejdzie ale przynajmniej zrzucam w ten sposób część złych emocji jakie mi dostarczyłeś.

  Łączę wyrazy szczerej i uzasadnionej pogardy

  Stefan Ziemiański
  P. S.
  Chyba się nie dziwisz że zwracając się do ciebie używam celowo małej litery.
  @stefan-50
  Jakbym był z Żor i zagłosował na tego typa tobym coś podobnego napisał.
  Ciekawe co o nim myśli jego rodzina i co musi przeżywać przy spotkaniach ze znajomymi i pewnie też z nieznajomymi.
  Pytanie czy ma dzieci i co one będą o nim myśleć po latach bo przecież w obecnym czasie nie udaje się komentarzy na temat niczego ukryć bo tak działa internet..
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  ... a na Śląsku z kałuży wieprz się wynurzył zanęcony korytem...
  już oceniałe(a)ś
  9
  1
  Wygląda na kogoś kim można sterować podsuniętą pod nos kiełbasą.
  już oceniałe(a)ś
  8
  1
  Kałuża gnojówki. Klasyk z Torunia nie nazywajmy szamba perfumerią.
  już oceniałe(a)ś
  8
  1
  Szkoda słów na tę świnię Kałużę!
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  TO NIE KAŁUŻA TO BAGNO
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Zapamiętać qurwę i w odpowiednim momencie urwać mu politycznie łeb razem z flakami.
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  `