Przez skrzyżowanie Kolejowej, Jankego i Kościuszki w Katowicach codziennie przejeżdżają tysiące samochodów. To główna droga łącząca Mikołów i południowe dzielnice Katowic z śródmieściem. Od miesięcy nieopodal trwa budowa nowego centrum handlowego - Galerii Libero, między innymi przez tę inwestycję skrzyżowanie musi zostać przebudowane. Po kilku tygodniach widać zarysy nowego układu drogowego w tym miejscu.
Więcej
  Komentarze
  Z punktu widzenia mieszkańca Katowic powyższe rozwiązanie nie rozwiąże żadnych problemów komunikacyjnych . Jest tylko ułatwieniem zjazdu z kierunku Mikołowa do nowej galerii handlowo - usługowej. Dziwię się że ktoś się chwali. Kto powinien dostać po głowie ,ze się na coś takiego zgodził. Tylko bezkolizyjne skrzyżowanie z kierunku centrum Katowic w kierunku ulicy Jankego coś był dało.
  @gosiamima
  czy ktoś dostał po głowie za skrzyżowanie : Kościuszki - Brynowska -Rolna ,trzysta metrów dalej ? Po wielu latach od oddania do uzytku wielu kierowców nie wie jak się po nim poruszać.
  Tam jak i tu ,jak napisał Chodura :przez inwestycję,czyli Libero skrzyżowanie musi zostać przebudowane !
  Innymi słowy: nie liczą się mieszkańcy ,liczy się dobro inwestora . OBI ,a tu Libero !
  Nie słyszałem, aby ktoś protestował.Protest był i to spektakularnie skuteczny,ale nowej drogi do Libero od strony ul. Ligockiej.Chwała mieszkańcom ul.Wodospady.
  Korupcja panie,korupcja.
  Można i trzeba przy urnie rozliczyć.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0